Alánkova výstavní premiera + svod mladých Andora

Opět po roce se konala Klubová výstava, svod a bonitace HW na Knížecím rybníku u Tábora. Atmosféra je vždy příjemná, což se bohužel nedá říci o počasí – ledoví muži nezklamou. A tak i tuto sobotu, když ráno v šest zvonil budík a já vykoukla z okna, bylo počasí, že bych raději zůstala doma.
Jsme přihlášeni na zkušenou do třídy štěňat, kde nám jde o seznámení s výstavou a tak by neúčast tolik nevadila. Ale jsme domluveni se spoustou známých, že se tam uvidíme. Nu což, za hustého deště jsem do auta nanosila asi milion rezervních věcí /pro případ opravdu hustého deště a velké zimy /, naložila Alánka a vyrazila samozřejmě na poslední chvíli směr Tábor.

Posuzování začalo o něco později, takže nakonec zbyl i čas na krátké vyvenčení a zkoušku běhu v kruhu.

Alánek se choval velmi pohodově, vesele a přátelsky, zajímali ho všichni lidé a všichni psi, s každým by si nejraději hrál.
Ve třídě štěňátek bylo dokonce 6 pejsků, my jsme měli číslo 2 a všichni byli moc pěkní.
Při prvním kolečku v kruhu byl trochu nesoustředěný, nejdříve se koukal na pejsky okolo sebe, ale za chvilku už krásně běhal na prověšeném vodítku. Nechal se v klidu prohmatat od rozhodčí a zoubky ukázal zatím snad nejlépe za celou dobu. Běh tam a zpět nebyl díky otočce úplně OK, ale to do příště vyladíme. Obdrželi jsme známku velmi nadějná a byli vybráni mezi 4 nejhezčí. Závěrečný běh byl bez chybičky a my jsme si vyběhali pro mne úplně neočekávané 1. místo. A díky tomu jsme si výstavu užili s báječnými pocity.

Alan (Bernie Black Prim) – Kl.V HW klubu – tř. štěňat – VN 1 /ze šesti/

Všechny fotky zde

Potkali a popovídali jsme si se spoustou známých a seznámili se s majiteli Áčkových štěňátek Black Prim, která byla na výstavě velmi úspěšná. Všichni obdrželi minimálně známku výborná, včetně maminky Yennie.  Polosestřička Apis si o den později na výstavě v Polsku také vyběhala poslední potřebný titul pro Polského šampiona. Moc gratulujeme !

Andora Hafkins  – svod mladých HW

Z vrhu A se svodu zúčastnila jen Andorka, za což majitelům velmi děkujeme a uspěla s velmi pěkným bonitačním kódem.

Andora Hafkins – svodový kód  5/2a,4f – 63 cm