Vrh „CH“ 4 týdny

Vím, že všichni netrpělivě očekáváte nové informace a fotky štěňátek.  Moc se omlouvám, ale měla jsem problémy se starým notebookem a rozhodla se pro koupi nového. Jeho výběr a  instalace mi bohužel zabraly nějaký čas.

A nyní ke štěňátkům : … jednoduše řečeno, jsou po všech stránkách úžasná 🙂 Vypadají velmi pěkně, mají krásné hlavičky a kukuče. Už se také začínají rozvíjet jejich povahy a řekla bych, že s velmi malými rozdíly. Jsou to veselá, kamarádská, kontaktní a hravá  štěňátka.  Co se týká jednotlivců, merláček Chesík je největší objevitel, merlačka Chejmy malá hravá šibalka, Charlie vždy jako první doběhne k člověku a k návštěvám, Chicco je takový akční psík, Chocco největší mazlík, Cherrynku hodně zaujal míček a Cherro, ten je prostě nejhezčí.

Konečně je hezké počasí a tak už si odpoledne užívají na zahradě.  Ale v truhlárně,  kde spí, mají spoustu socializačních podnětů a různých věcí a hraček na zkoušení a objevování. Také už se seznámila s Cleriskou a s Alánkem. I když co se týče Alánka, seznamuje se spíše on s nimi a to celkem s vervou, dalo by se říci, že rychlostí neřízené střely. Byť je sám také ještě štěně, rozdíly jsou přeci jen markantní. Naštěstí už docela poslouchá a tak se nechá zpacifikovat, aby klidně ležel. Ginuška stále pilně kojí, váhy jsou uvedeny v tabulce, ale i tak už prcci ochutnávají společně s mamkou granulky. Také mají za sebou druhé odčervení a snad definitivně jsem vymyslela jména.

Ve fotogalerii je spoustu nových fotek a níže video.