KV Bochovice u Třebíče

Tentokrát jsme na vystavování asi oba neměli den,  Alan byl ohodnocen známkou VD. Posudek nemáme, rozdávaly se až po skončení celé výstavy. Já byla v týdnu nachlazená a docela unavená, takže jsem téměř uvítala, že s tímto ohodnocením můžeme domů vyrazit dříve.

Zbytek prázdnin bez štěňátek jsme strávili jako obvykle spíše pracovně.  A po letní pauze opět začínáme cvičit, Alana to samozřejmě baví a tak jsme si cca za měsíc naplánovali složení ZOP. BH jsem v létě vzdala, Alouš v horku prostě nefunguje 🙂

O tomto víkendu jsme měla možnost vidět dvě štěňátka, a to Jangouše a Jeffíka. Z obou rostou krásní kluci, mají pěkné hlavy a kukuče. Jeffík je o něco klidnější než Jango. Ten mne velmi překvapil svými pasteveckými vlohami. Házeli jsme psům míček a já si říkám, kam ten Jango tak dokola běží a on vyfiknul nádherný outrun a suprově zalehával na 12 h. Pak se plížil, zalehával…no prostě nádherně pase. prý to doma trénuje na sekačce, tak že by místo ní pořídili ovečky 🙂 Oba kluci mají úžasně dlouhou a hebkou srst, jsem tedy zvědavá, jací fešáci z nich vyrostou.