Hovawartí dorostenci

Dnes jsme si s Cleris udělaly výlet za jejími dvěma štěňátky Andorou a Alyanem, abychom jejich majitelům předaly PP. Za Amylye pojedeme zhruba za 14 dní. Hafíkům je něco málo přes 4 měsíce, dalo by se říci, že jsou samá ruka, samá noha, ale to je v tomto věku normální. Moc jsem se na setkání s nimi těšila a  myslím, že všichni jsou u fajn lidí a tudíž je o ně dobře postaráno.

Adorka je velmi temperamentní, hravá, žravá a zdá se  i všeho schopná. To i díky rodině, kde vyrůstá. Mají tři akční děti, se kterými se ráda prohání po zahradě a připojuje se k jejich lumpárnám a veselým hrám. Je to ale milá a kontaktní fenka, s pěkným pohybem, hezkou hlavou a správně neseným ocáskem.

[singlepic id=241 w=480 h=360 float=center]

Alyan byl fešák již od narození a myslím, že mu to zůstane. Má krásně vybarvenou plavou barvu, výbornou pigmantaci a tmavé oči. Je to sympaťák a mazlík s hezkou hlavičkou, pohybem a  správně neseným ocáskem. S Andorkou si jsou dost podobní a to i v chuti k jídlu a v temperamentu.  Navštěvuje školku pro štěňátka.

[singlepic id=242 w=480 h=360 float=center]

Již jsme se vypravily i za Amylye, a užily si s ní nějaké dvě hodinky a celkou dobu jsem nevycházela z údivu…

Amylye je pěkné éro, ze štěňátek je rozhodně nejtemperamentnější, takže pořídit solidní nerozmazanou fotku byl docela problém i vzhledem k ne zrovna ideálnímu počasí. Byť měla Amylye nejméně znaků, nyní jsou již patrné všude, kde mají být. Jinak je samozřejmě moc veselá a dle majitelů i celkem vychytralá, takže se s ní rozhodně nudit nebudou.