Alba Okřešická Perla

Betty

    u nás do 4.8.2007
† říjen 2009

Narozena25.4.2002Číslo zápisuCMKU/BOC/463/02
BarvačernobíláChovnostchovná, 10.8.2003
OtecIrihan BoldflashBonitační kód1/1 iimbapnmnna / W2
MatkaBon Aqua od Stříbřeckých rybníkůDKK1/1 9.6.2003
ChovatelMarie Neumanová, TřebíčPRA/CEAnegativní 2003, 2006
Váha, výška18,5 kg, 50 cmGonioskopie 
Výstvayvýborná, CAJCDNA testy 
ZkouškyZVOPVrhyA,B,C,D

PLEMENNÁ KNIHA

Betka je temperamentní, ale i velmi citlivá fenka. Využíváme jí na pasení, ale velmi ráda cokoliv aportuje, a ještě raději chytá frisbee. Miluje skákání, jízdu v autě, ale i v traktoru, také drbání na bříšku. Je neobyčejně rychlá, chce být neustále v pohybu. Betty je výbornou mamkou,  která se pečlivě stará o svá štěňátka. Samozřejmě je milým společníkem.

Bettynce jsem v jejích pěti letech / 4.8.2007 /našla nový domov na malém hospodářství u manželů Šilerových v Račicích u Vyškova.

Zde se k mému nepochopení a k mé nelibosti narodily dva vrhy štěňátek, v prvním 5, v druhém přesně nevím. Na tom ale už nic nezměním, ta narozená štěňátka za lidské jednání nemohou a tak jsem ráda, že i tak se majitelé snaží zjistit něco o předcích a kontaktují mne a píší, jak se jejich  psíci mají.

Sherry je již 4 letá fenka, velmi podobná Betce. Má každopádně moc fajn a sportovně založenou paničku, takže se s  ní nenudí a věnují se mnoha sportům. Mají již i své úspěchy, tím posledním, se kterým se mi Simona chlubila je 1. místo v neof. závodech agility v České Třebové, v kat. Open. Níže uvádím ty ostatní…více na jejich webových stránkách

  

9.1.2012 jsem se bohužel dozvěděla smutnou zprávu, že Betka, naše první borderka a zakladatelka chovatelské stanice již přes dva roky odpočívá v psím nebíčku.

Mezi mnou a jejími novými majitely bohužel došlo k neshodám / díky vrhům bez PP/, takže jsem od nich o Betce neměla žádné zprávy. Jak jsem se dozvěděla, tak život u nich asi neměla nejrůžovější a raději bych to zde nepopisovala, není o co stát.

A tak si myslím, že se tam nahoře máš  Betynko jistě lépe. A že si se tam setkala s Debinkou, i když jste se tady u nás nepotkaly….

DOKUMENTY

FOTO

Další foto najdete v Galerii.